Zakup oraz sprzedaż bitcoin, litecoin, ethereum przelewem bankowym lub blik

Zakup oraz sprzedaż kryptowalut, takich jak bitcoin, litecoin i ethereum, przez przelew bankowy lub BLIK stały się coraz popularniejsze w ostatnich latach. Jest to wygodny i bezpieczny sposób na inwestowanie w kryptowaluty, szczególnie dla osób, które nie chcą korzystać z giełd kryptowalutowych lub innych bardziej zaawansowanych platform handlowych.

Aby dokonać zakupu lub sprzedaży kryptowalut przez przelew bankowy lub BLIK, należy najpierw znaleźć platformę, która umożliwia takie transakcje. W Polsce taką platformą jest np. kantor bitcoin i umożliwia ona zakup i sprzedaż kryptowalut za pomocą tych metod płatności.

Po wybraniu platformy cryptonex.pl nie musimy dokonywać rejestracji i tworzyć konta użytkownika. Natomiast platforma ta jest w pełni bezpieczna stosując wszystkie wymagane procedury aby transakcje były zabezpieczone.

Po zaksięgowaniu wpłaty można dokonać zakupu bitcoin, litecoin, etherum. W tym celu należy zwykle wybrać odpowiednią opcję na platformie i podać ilość kryptowaluty, którą chcemy kupić. Cena kryptowaluty zwykle jest wyrażona w walucie krajowej, więc nie trzeba martwić się o zmienność kursów.

Po dokonaniu zakupu np bitcoin zostaną przelane na podany portfel bitcoin. Możemy wykorzystać je do różnych celów, na przykład do dokonywania płatności za karty podatunkowe do wykorzystania w wielu sklepach stacjonarnych oraz internetowych. Zakup kart za kryptowaluty umożliwia platforma karty podarunkowe za bitcoin, która ma dodatkowo bardzo atrakcykną ofertę pod kątem prowizji.

Podsumowując, kup sprzedaj bitcoin przez przelew bankowy lub BLIK stały się popularnym sposobem na inwestowanie w kryptowaluty. Wymagają one od nas znalezienia odpowiedniej platformy, ale są łatwe w użyciu i pozwalają na szybkie i bezpieczne korzystanie z kryptowalut.