Pompka do baniek próżniowych

15,00 zł
Brutto

Pompka do baniek próżniowych to produkt, który jest niezbędny podczas wykonywania chińskiej terapii stawiania baniek próżniowych marki Med Plus.

Ilość

  • Oferujemy bezpieczne płatności online. Oferujemy bezpieczne płatności online.
  • Dostępne formy dostawy: InPost, DPD, za pobraniem oraz odbiór osobisty. Dostępne formy dostawy: InPost, DPD, za pobraniem oraz odbiór osobisty.
  •  Do 14 dni od otrzymania produktu, więcej informacji w zakładce 'Reklamacje i zwroty'. Do 14 dni od otrzymania produktu, więcej informacji w zakładce 'Reklamacje i zwroty'.

Pompka do baniek próżniowych to produkt, który jest niezbędny podczas wykonywania chińskiej terapii stawiania baniek próżniowych marki Med Plus. Produkty te powinny być stosowane w komplecie. Pompka do baniek bezogniowych jest całkowicie bezpieczna i ergonomiczna. Spełnia obowiązujące normy oraz standardy.

Pompka oraz bańki marki Med Plus poprawiają pracę narządów wewnętrznych. Terapię zaleca się w przypadku m.in. ostrego lub przewlekłego bólu w odcinku lędźwiowo-krzyżowym, braku lub wyjątkowo bolesnych menstruacji, zapalenia stawów, nerwobóli, bólu mięśni, zapalenia korzonków nerwowych, zapalenia oskrzeli, zapalenia opłucnej, zapalenia płuc, przewlekłego kaszlu, a także wielu innych schorzeń. Zasada działania jest bardzo prosta. W miejscu zastosowania baniek tworzą się krwiaki, w wyniku czego organizm produkuje zwiększoną ilość przeciwciał. Dzięki temu poprawia się praca organu związanego z miejscem zastosowania baniek.

b4
988 Przedmioty