Pojedyncza bańka szklana bezogniowa

9,00 zł
Brutto

Pojedyncza bańka szklana bezogniowa (średnica 40 mm) marki Med Plus jest produktem bezpiecznym, który spełnia wszelkie normy oraz standardy.

Ilość

  • Oferujemy bezpieczne płatności online. Oferujemy bezpieczne płatności online.
  • Dostępne formy dostawy: InPost, DPD, za pobraniem oraz odbiór osobisty. Dostępne formy dostawy: InPost, DPD, za pobraniem oraz odbiór osobisty.
  •  Do 14 dni od otrzymania produktu, więcej informacji w zakładce 'Reklamacje i zwroty'. Do 14 dni od otrzymania produktu, więcej informacji w zakładce 'Reklamacje i zwroty'.

Pojedyncza bańka szklana bezogniowa (średnica 40 mm) marki Med Plus jest produktem bezpiecznym, który spełnia wszelkie normy oraz standardy. Zaleca się jej stosowanie razem z pompką do baniek próżniowych Med Plus. Bańki pozwalają na szybką i skuteczną terapię, która znacząco poprawia funkcjonowanie narządów wewnętrznych.

Ten rodzaj terapii uaktywnia układ odpornościowy. W naturalny sposób pobudza organizm do wytwarzania przeciwciał, które są niezbędne do walki z chorobą. Bańki bezogniowe zalecane są w przypadku m.in. nerwobólów, przewlekłego kaszlu, bólów mięśniowych, zapalenia płuc, zapalenia oskrzeli, zapalenia stawów, bólów żołądkowych, nadwrażliwego jelita grubego, moczenia nocnego, a także wiele innych.

b3
996 Przedmioty