Bańki bezogniowe z pompką egonomiczą (komplet 12 stuk)

88,00 zł
Brutto

Bańki bezogniowe z pompką ergonomiczną (komplet 12 stuk) marki Med Plus jest idealnym rozwiązaniem, jeśli chcemy w naturalny sposób poprawić funkcjonowanie naszych narządów wewnętrznych.

Ilość

  • Oferujemy bezpieczne płatności online. Oferujemy bezpieczne płatności online.
  • Dostępne formy dostawy: InPost, DPD, za pobraniem oraz odbiór osobisty. Dostępne formy dostawy: InPost, DPD, za pobraniem oraz odbiór osobisty.
  •  Do 14 dni od otrzymania produktu, więcej informacji w zakładce 'Reklamacje i zwroty'. Do 14 dni od otrzymania produktu, więcej informacji w zakładce 'Reklamacje i zwroty'.

Bańki bezogniowe z pompką ergonomiczną (komplet 12 stuk) marki Med Plus jest idealnym rozwiązaniem, jeśli chcemy w naturalny sposób poprawić funkcjonowanie naszych narządów wewnętrznych. Terapia bańkami cieszy się rosnącą popularnością, gdyż skutecznie pozwala rozprawić się z wieloma schorzeniami. Warto również dodać, że w przeciwieństwie do antybiotyków nie zakłóca prawidłowego działania układu odpornościowego. Bańki pobudzają organizm do produkcji przeciwciał, które są niezbędne podczas walki z chorobą.

Terapia bańkami zalecana jest w przypadku m.in. zapalenia stawów, zapalenia korzonków nerwowych, bólów mięśniowych, zapalenia płuc, zapalenia oskrzeli, zapalenia tchawicy, grypy, przewlekłego kaszlu, a także wiele innych.

b1
972 Przedmioty